Deweloper Roku 2017

Aktualności

Brama Sopocka: wszystkie mieszkania sprzedane

2019-02-28
BS

Polnord zakończył sprzedaż mieszkań w ostatnim etapie realizacji osiedla Brama Sopocka w Gdyni.


Inwestycja znajduje przy ul. Sopockiej, w otoczeniu urokliwych lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Brama Sopocka jest bardzo dobrze skomunikowana: do centrum Gdyni można stąd dojechać w ciągu 8 minut, a do plaży w Sopocie – w 10 minut. Pół kilometra od osiedla powstał nowy przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, a w ciągu 5 minut można dostać się do obwodnicy Trójmiasta. W spacerowej odległości, przy ul. Wielkopolskiej, dostępna jest bogata infrastruktura miejska. Te kameralne osiedle cieszy się dużą popularnością wśród klientów, którzy doceniają jego położenie i walory użytkowe. Z okien i tarasów apartamentów rozpościera się przepiękny widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy, zaś całość kompleksu charakteryzuje staranna aranżacja przestrzeni wokół budynków i bardzo wysoka jakość ich wykonania.

Brama Sopocka jest położona w gdyńskiej dzielnicy Mały Kack, nieopodal Sopotu, i składa się z dwupiętrowych budynków z sześcioma mieszkaniami w każdym z nich. Znajdują się tu mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 80 mkw. oraz 4-pokojowe o powierzchni od 86 do 103 mkw. Większość apartamentów jest dwustronna i posiada dodatkowy, drugi poziom o powierzchni nawet 22 mkw. Z drugiego poziomu apartamentu można wyjść na przestronny taras, skąd rozpościera się widok na otaczające Bramę Sopocką tereny zielone. Co istotne, wszystkie budynki mają windy, co jest rzadkością przy tak niskiej zabudowie. Z kolei w podziemiach obiektów 2. i 3. etapu znajdują się się garaże podziemne. Na osiedlu Brama Sopocka będzie mieszkać 96 rodzin.
_____________________

Zapytaj o mieszkanie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz handlowych drogą elektroniczną (w szczególności za pośrednictwem maila ) od Polnord S.A. lub spółek z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie/przedstawianie mi informacji marketingowych oraz handlowych przez telefon przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Administratorem danych osobowych jest Polnord S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Adama Branickiego 15, 02-972 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. Podstawa prawną jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 6 ust. 1 lit. b.

Wyślij wiadomość * pole obowiązkowe

Powyższy formularz nie służy do zgłaszania usterek. W celu zgłoszenia usterki prosimy o kontakt wyłącznie w formie pisemnej, na adres: 02-972 Warszawa ul. Branickiego 15.

Wybrane mieszkania
Dodane do porównania 0 Porównaj Ostatnio oglądane mieszkania
Brak ostatnio przeglądanych mieszkań.
Od 19.10 biuro osiedla Wilania Wiktoria Wioletta będzie nieczynne.