Deweloper Roku 2017

Aktualności

Brama Sopocka: wszystkie mieszkania sprzedane

2019-02-28
BS

Polnord zakończył sprzedaż mieszkań w ostatnim etapie realizacji osiedla Brama Sopocka w Gdyni.


Inwestycja znajduje przy ul. Sopockiej, w otoczeniu urokliwych lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Brama Sopocka jest bardzo dobrze skomunikowana: do centrum Gdyni można stąd dojechać w ciągu 8 minut, a do plaży w Sopocie – w 10 minut. Pół kilometra od osiedla powstał nowy przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, a w ciągu 5 minut można dostać się do obwodnicy Trójmiasta. W spacerowej odległości, przy ul. Wielkopolskiej, dostępna jest bogata infrastruktura miejska. Te kameralne osiedle cieszy się dużą popularnością wśród klientów, którzy doceniają jego położenie i walory użytkowe. Z okien i tarasów apartamentów rozpościera się przepiękny widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy, zaś całość kompleksu charakteryzuje staranna aranżacja przestrzeni wokół budynków i bardzo wysoka jakość ich wykonania.

Brama Sopocka jest położona w gdyńskiej dzielnicy Mały Kack, nieopodal Sopotu, i składa się z dwupiętrowych budynków z sześcioma mieszkaniami w każdym z nich. Znajdują się tu mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 80 mkw. oraz 4-pokojowe o powierzchni od 86 do 103 mkw. Większość apartamentów jest dwustronna i posiada dodatkowy, drugi poziom o powierzchni nawet 22 mkw. Z drugiego poziomu apartamentu można wyjść na przestronny taras, skąd rozpościera się widok na otaczające Bramę Sopocką tereny zielone. Co istotne, wszystkie budynki mają windy, co jest rzadkością przy tak niskiej zabudowie. Z kolei w podziemiach obiektów 2. i 3. etapu znajdują się się garaże podziemne. Na osiedlu Brama Sopocka będzie mieszkać 96 rodzin.
_____________________

Zapytaj o mieszkanie

Oświadczam, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności Polnord SA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polnord S.A. z siedzibą w Warszawie lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A. moich danych osobowych podanych w treści formularza kontaktowego w tym danych kontaktowych w celu nawiązania ze mną kontaktu i przedstawienia mi informacji handlowej na temat mieszkania, które mnie interesuje lub innej oferty Polnord S.A.

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A. informacji handlowej dotyczącej oferowanych mieszkań za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A. marketingu bezpośredniego przy użyciu urządzeń telekomunikacyjnych, w szczególności telefonu, zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

Wyślij wiadomość

Powyższy formularz nie służy do zgłaszania usterek. W celu zgłoszenia usterki prosimy o kontakt wyłącznie w formie pisemnej, na adres: 02-972 Warszawa ul. Branickiego 15.

Wybrane mieszkania
Dodane do porównania 0 Porównaj Ostatnio oglądane mieszkania
Brak ostatnio przeglądanych mieszkań.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od środy 20.10
do piątku 22.10 włącznie
wszystkie Salony Sprzedaży
i biura Polnord są nieczynne

Za niedogodność przepraszamy

logo polnord
Od 19.10 biuro osiedla Wilania Wiktoria Wioletta będzie nieczynne.