Deweloper Roku 2017

Aktualności

Zapraszamy na Dni Wilanowa, 8-9 września 2018r

2018-09-07
slider_dni_wilanowa_2018_4.jpg

W najbliższy weekend, od 8 do 9 września odbywać się będą Dni Wilanowa - coroczne wydarzenie organizowane przez Urząd Dzielnicy Wilanów. Polnord SA, podobnie jak w poprzednim roku, dołączył do imprezy jako oficjalny Partner.

Serdecznie zapraszamy na Dni Wilanowa w okolice Royal Wilanów oraz Plaży Wilanów. Na uczestników czeka masa atrakcji, w tym m. in. trening fitness z Ewą Chodakowską, piknik rodzinny i sportowy, koncerty gwiazd, inscenizacja historyczna oraz możliwość udziału w II Królewskim Festiwalu Biegowym. Osoby, biorące udział w imprezie, będą mogły również odwiedzić stoisko Polnordu oraz zapoznać się z aktualną ofertą mieszkań. Na uczestników czekać będzie także moc gadżetów przygotowanych przez firmę, wręczanych przez hostessy.

 

Szczegółowy harmonogram wydarzenia znajdą Państwo na stronie: https://www.wilanow.pl/4483-dni-wilanowa-2018

 

Zapraszamy!

Zostaw wiadomość

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz handlowych drogą elektroniczną (w szczególności za pośrednictwem maila ) od Polnord S.A. lub spółek z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie/przedstawianie mi informacji marketingowych oraz handlowych przez telefon przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Administratorem danych osobowych jest Polnord S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Adama Branickiego 15, 02-972 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. Podstawa prawną jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 6 ust. 1 lit. b.

Wyślij wiadomość * pole obowiązkowe
Wybrane mieszkania
Dodane do porównania 0 Porównaj Ostatnio oglądane mieszkania
Brak ostatnio przeglądanych mieszkań.