Deweloper Roku 2017

Aktualności

Dziś startuje sprzedaż IV etapu inwestycji Stacja Kazimierz na warszawskiej Woli

2017-05-10
SK_971x483.png

Pierwsze dni otwarte: 10-17 maja, ul. Jana Kazimierza 29, stacja-kazimierz.pl

Małe metraże blisko centrum to oferta atrakcyjna na zakup mieszkaniowy i inwestycyjny. W IV etapie znajdzie się jedynie 80 mieszkań (po 2-4 na piętrze); z garderobami i oddzielnymi kuchniami i drewnianymi oknami: 2 pok. od 39m2, 3 pok. od 56m2, 4 pok. od 69m2. Mieszkania mają duże tarasy – do 33m2, loggie do 17m2, balkony do 14m2 i ogródki do 61m2. Na osiedlu powstanie piękny dziedziniec z wiśniowymi drzewami, 200-metrowym deptakiem i oświetleniem projektu Daniela Libeskinda. A już za chwilę ruszy nowa linia A, która zapewni mieszkańcom szybkie połączenie z metrem.

Od 10 maja (środa) do 17 maja (środa) Biuro Sprzedaży jest otwarte w godz. 10.00-20.00.

Zostaw wiadomość

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz handlowych drogą elektroniczną (w szczególności za pośrednictwem maila ) od Polnord S.A. lub spółek z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie/przedstawianie mi informacji marketingowych oraz handlowych przez telefon przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polnord S.A. oraz spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A, w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług.

Administratorem danych osobowych jest Polnord S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Adama Branickiego 15, 02-972 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. Podstawa prawną jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 6 ust. 1 lit. b.

Niniejsza zgoda wyrażona została dobrowolnie i w sposób świadomy w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą. Zgoda może być w każdym czasie cofnięta poprzez wysłanie wiadomości mailowej na adres odo@polnord.pl. Cofnięcie zgody nie wpływa na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z prawem, które dokonane zostało na podstawie zgody udzielonej przed jej cofnięciem.

Dane osobowe przetwarzane będą tylko w zakresie i celu w jakim wyrażona została zgoda. Brak zgody spowoduje, że nie będziemy się z mogli z Państwem kontaktować. W przypadku powzięcia wiedzy, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z wyrażoną zgoda prosimy o poinformowanie o tym fakcie Administratora na adres mailowy odo@polnord.pl. W przypadku powzięcia wiedzy, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami wyżej wymienionego Rozporządzenia każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyślij wiadomość * pole obowiązkowe
Wybrane mieszkania
Dodane do porównania 0 Porównaj Ostatnio oglądane mieszkania
Brak ostatnio przeglądanych mieszkań.