Deweloper Roku 2017

Media o nas

03.10.2019

Polnord, Waryński, PFRN i Mieszkanie+

Deweloperzy i państwowy fundusz zawiązali sojusz, by budować mieszkania na potrzeby rządowego programu. O potencjalnym zaangażowaniu Polnordu w Mieszkanie+ mówiło się od dawna, dziś to już niemal fakt. Giełdowy deweloper, ze znaczącym udziałem kontrolowanych przez państwo instytucji w akcjonariacie, zawiązał sojusz z innym deweloperem Waryńskim, oraz PFR Nieruchomości.

więcej
13.05.2019

Ogrody na dachach, vertical forest, koncepcja smart city. Miasteczko Wilanów 2 to projekt cywilizacyjny

Co jest istotne dla pokolenia milenialsów oraz jeszcze młodszych odbiorców mieszkań, którzy wkraczają na konsumencki rynek? Jak można wdrażać proekologiczne, zielone koncepcje na polskich osiedlach już dzisiaj? Jaka jest koncepcja Miasteczka Wilanów 2? Rozmawiamy z Marcinem Gomołą, prezesem zarządu Polnordu.

więcej
30.04.2019

Grupa Polnord prezentuje wyniki za rok 2018

W roku 2018 wzrosły przychody ze sprzedaży i zysk brutto na sprzedaży. W tym roku Spółka zapowiada istotne zmiany.

więcej
24.04.2019

Mieszkanie jako usługa. Polnord przygotowany na zmianę trendów społecznych

Obserwujemy silny trend inwestycyjny - zauważa Marcin Gomoła, prezes zarządu firmy Polnord. - Wiele osób decyduje się na zerwanie lokaty w banku i przeniesienie tych środków na rynek nieruchomości poprzez zakup inwestycyjny mieszkania na wynajem. Na rynku widać też nowe podejście do nabycia mieszkania.

więcej
24.04.2019

Technologia ekologiczna i Smart Home – nowe inwestycje mieszkaniowe

Przyszłe projekty mieszkaniowe koncentrować się będą na innowacyjnych technologiach. Przede wszystkim dotyczyć one będą budownictwa ekologicznego, czyli realizacji projektów zorientowanych na ochronę środowiska. Polnord zamierza zrealizować ten plan budując domy pasywne, które w jak najmniejszym stopniu będą przykładać się do zanieczyszczania planety.

więcej
19.04.2019

Ogrody zamiast kominów – ekologiczny projekt w Trójmieście

Na trójmiejskich Stogach, dzielnicy Gdańska, powstanie nowa ekologiczna inwestycja mieszkaniowa. Wykupiony przez Polnord pas ziemi, bezpośrednio sąsiaduje z plażą i przylega do działek mieszkalnych - będących także własnością firmy. Pierwsze mieszkania zostaną oddane do użytku w 2021 r., po zakończeniu pierwszego etapu budowy. Inwestycja stanie się wizytówką firmy, która ma ambicje urosnąć na rynku polskim jako pionier ekologicznych rozwiązań

więcej
Wybrane mieszkania
Dodane do porównania 0 Porównaj Ostatnio oglądane mieszkania
Brak ostatnio przeglądanych mieszkań.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od środy 20.10
do piątku 22.10 włącznie
wszystkie Salony Sprzedaży
i biura Polnord są nieczynne

Za niedogodność przepraszamy

logo polnord
Od 19.10 biuro osiedla Wilania Wiktoria Wioletta będzie nieczynne.