Deweloper Roku 2017

Aktualności

Kapitalny Mundial 2018

2018-05-17
mundial.jpg

Polnord SA został sponsorem Kapitalnego Mundialu 2018

Polnord SA włącza się do gry! Co łączy sport i finanse? Co najmniej trzy rzeczy: wielkie emocje, wielkie pieniądze i wielka rywalizacja. Mamy zaszczyt poinformować, że Polnord SA został Partnerem Głównym największego wydarzenia sportowego, integrującego decydentów z branży finansowej. Kapitalny Mundial 2018 odbędzie się w ramach VI Igrzysk Rynku Kapitałowego, w dniach 16 czerwca 2018 (sobota).

http://zmid.org.pl/wydarzenia/kapitalny-mundial/informacje/

Zostaw wiadomość

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz handlowych drogą elektroniczną (w szczególności za pośrednictwem maila ) od Polnord S.A. lub spółek z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie/przedstawianie mi informacji marketingowych oraz handlowych przez telefon przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Administratorem danych osobowych jest Polnord S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Adama Branickiego 15, 02-972 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. Podstawa prawną jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 6 ust. 1 lit. b.

Wyślij wiadomość * pole obowiązkowe
Wybrane mieszkania
Dodane do porównania 0 Porównaj Ostatnio oglądane mieszkania
Brak ostatnio przeglądanych mieszkań.