Deweloper Roku 2017
Konkurs VR

Konkurs:
„Odwiedź mieszkanie zanim powstanie”

Nagrody

Do wygrania są 3 pary okulusów VR Samsung Gear o wartości 550 złotych brutto (podatek od nagrody odprowadzi Polnord).

Samsung_VR

Będą też nagrody pocieszenia w postaci drobnych upominków.

Jak je zdobyć?

Konkurs trwa od 12 kwietnia do 6 maja 2018r. W tym czasie:

 

1) Odwiedź jedną z naszych inwestycji:

Inwestycja Adres Godziny otwarcia
Studio Morena Ul. Rakoczego, róg ul. Jaśkowa Dolina, Gdańsk Pn. - pt.: 10:00 - 18:00
Sobota : 9:00 - 15:00
Fotoplastykon Ul. Guderskiego / ul. Flisykowskiego, Gdańsk Pn. - pt.: 10:00 - 18:00
Sobota : 9:00 - 15:00
Neptun Ul. Powstańców 41, Ząbki k. Warszawy Pn. - pt.: 10:00 - 18:00
Sobota : 9:00 - 15:00


Te biura sprzedaży są wyposażone w aplikację 3D z modułem wirtualnej rzeczywistości (Virtual Reality). Po założeniu okulusów VR będziesz miał wrażenie, że chodzisz po prawdziwym, umeblowanym mieszkaniu.

 

2) Pozwól nam zrobić krótkie (ok. 1 minuty) nagranie video, pokazujące jak „chodzisz po mieszkaniu”. To nagranie chcemy umieścić na fan page Polnord na Facebooku: www.facebook.com/PolnordSA/

 

3) Opisz swoje wrażenia (opis powinien być krótki: 200 – 800 znaków) na fan page Polnord na Facebooku. Po prostu wpisz je jako „komentarz” pod naszym postem o konkursie.

Trzy komentarze, które dostaną najwięcej lajków, wygrają okulusy VR!

Poznaj regulamin konkursu

Zostaw wiadomość

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz handlowych drogą elektroniczną (w szczególności za pośrednictwem maila ) od Polnord S.A. lub spółek z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie/przedstawianie mi informacji marketingowych oraz handlowych przez telefon przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polnord S.A. oraz spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A, w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług.

Administratorem danych osobowych jest Polnord S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Adama Branickiego 15, 02-972 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. Podstawa prawną jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 6 ust. 1 lit. b.

Niniejsza zgoda wyrażona została dobrowolnie i w sposób świadomy w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą. Zgoda może być w każdym czasie cofnięta poprzez wysłanie wiadomości mailowej na adres odo@polnord.pl. Cofnięcie zgody nie wpływa na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z prawem, które dokonane zostało na podstawie zgody udzielonej przed jej cofnięciem.

Dane osobowe przetwarzane będą tylko w zakresie i celu w jakim wyrażona została zgoda. Brak zgody spowoduje, że nie będziemy się z mogli z Państwem kontaktować. W przypadku powzięcia wiedzy, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z wyrażoną zgoda prosimy o poinformowanie o tym fakcie Administratora na adres mailowy odo@polnord.pl. W przypadku powzięcia wiedzy, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami wyżej wymienionego Rozporządzenia każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyślij wiadomość * pole obowiązkowe
Wybrane mieszkania
Dodane do porównania 0 Porównaj Ostatnio oglądane mieszkania
Brak ostatnio przeglądanych mieszkań.