Deweloper Roku 2017

Aktualności

Polnord wspiera 15. Bieg Po Nowe Życie

2019-09-05
polnord_Bieg_po_nowe%C5%BCycie.jpg

7 września, już po raz szósty w stolicy odbędzie się wielkie wydarzenie promujące polską transplantologię - Bieg po Nowe Życie.

Po raz pierwszy zagości ono w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, gdzie punktualnie o godz. 12:00 rozpocznie się jubileuszowa, 15. edycja wydarzenia. Polnord dołączył do niego w roli sponsora. Serdecznie zachęcamy wszystkich do uczestniczenia w Biegu, a tych, którzy nie mogą przyjść zachęcamy obejrzenia transmisji na żywo, która od godz. 11:40 dostępna będzie w głównym oknie portalu Onet.pl.

Zostaw wiadomość

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz handlowych drogą elektroniczną (w szczególności za pośrednictwem maila ) od Polnord S.A. lub spółek z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie/przedstawianie mi informacji marketingowych oraz handlowych przez telefon przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Administratorem danych osobowych jest Polnord S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Adama Branickiego 15, 02-972 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. Podstawa prawną jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 6 ust. 1 lit. b.

Wyślij wiadomość * pole obowiązkowe
Wybrane mieszkania
Dodane do porównania 0 Porównaj Ostatnio oglądane mieszkania
Brak ostatnio przeglądanych mieszkań.