Deweloper Roku 2017

Aktualności

Polnord wspiera 15. Bieg Po Nowe Życie

2019-09-05
polnord_Bieg_po_nowe%C5%BCycie.jpg

7 września, już po raz szósty w stolicy odbędzie się wielkie wydarzenie promujące polską transplantologię - Bieg po Nowe Życie.

Po raz pierwszy zagości ono w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, gdzie punktualnie o godz. 12:00 rozpocznie się jubileuszowa, 15. edycja wydarzenia. Polnord dołączył do niego w roli sponsora. Serdecznie zachęcamy wszystkich do uczestniczenia w Biegu, a tych, którzy nie mogą przyjść zachęcamy obejrzenia transmisji na żywo, która od godz. 11:40 dostępna będzie w głównym oknie portalu Onet.pl.

Zapytaj o mieszkanie

Oświadczam, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności Polnord SA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polnord S.A. z siedzibą w Warszawie lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A. moich danych osobowych podanych w treści formularza kontaktowego w tym danych kontaktowych w celu nawiązania ze mną kontaktu i przedstawienia mi informacji handlowej na temat mieszkania, które mnie interesuje lub innej oferty Polnord S.A.

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A. informacji handlowej dotyczącej oferowanych mieszkań za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A. marketingu bezpośredniego przy użyciu urządzeń telekomunikacyjnych, w szczególności telefonu, zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

Wyślij wiadomość

Powyższy formularz nie służy do zgłaszania usterek. W celu zgłoszenia usterki prosimy o kontakt wyłącznie w formie pisemnej, na adres: 02-972 Warszawa ul. Branickiego 15.

Wybrane mieszkania
Dodane do porównania 0 Porównaj Ostatnio oglądane mieszkania
Brak ostatnio przeglądanych mieszkań.
Od 19.10 biuro osiedla Wilania Wiktoria Wioletta będzie nieczynne.