Deweloper Roku 2017

Aktualności

Weekend Dni Otwartych Olsztyńskich Deweloperów

2018-09-21
Aktualnosc_dniOtwarte_TeczowyLas.jpg

Wszystkich zainteresowych zakupem mieszkania w Olsztynie zapraszamy do Biura Sprzedaży Polnord, znajdującego się przy ul. Tęczowy Las, w najbliższy weekend 22-23 września od 10.00 do 16.00.

W ramach Dni Otwartych Olsztyńskich Deweloperów biuro Polnord w Olsztynie będzie otwarte dla Klientów przez cały najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań, położone na malowniczym terenie, jedynie 300 metrów od Jeziora Bartąg. W najnowszym, III etapie inwestycji Tęczowy Las dostępne są lokale od 1 do 5 pokoi. Metraże mieszkań 2-pokojowych zaczynają się od 35 mkw, a 3-pokojowych od 50 mkw. 

 

Serdecznie zapraszamy do Biura Sprzedaży przy ul. Tęczowy Las 5 lok. 1. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę będziemy otwarci od 10.00 do 16.00

Zostaw wiadomość

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz handlowych drogą elektroniczną (w szczególności za pośrednictwem maila ) od Polnord S.A. lub spółek z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie/przedstawianie mi informacji marketingowych oraz handlowych przez telefon przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Administratorem danych osobowych jest Polnord S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Adama Branickiego 15, 02-972 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. Podstawa prawną jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 6 ust. 1 lit. b.

Wyślij wiadomość * pole obowiązkowe
Wybrane mieszkania
Dodane do porównania 0 Porównaj Ostatnio oglądane mieszkania
Brak ostatnio przeglądanych mieszkań.