Deweloper Roku 2017

Aktualności

Weekend Dni Otwartych Olsztyńskich Deweloperów

2018-09-21
Aktualnosc_dniOtwarte_TeczowyLas.jpg

Wszystkich zainteresowych zakupem mieszkania w Olsztynie zapraszamy do Biura Sprzedaży Polnord, znajdującego się przy ul. Tęczowy Las, w najbliższy weekend 22-23 września od 10.00 do 16.00.

W ramach Dni Otwartych Olsztyńskich Deweloperów biuro Polnord w Olsztynie będzie otwarte dla Klientów przez cały najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań, położone na malowniczym terenie, jedynie 300 metrów od Jeziora Bartąg. W najnowszym, III etapie inwestycji Tęczowy Las dostępne są lokale od 1 do 5 pokoi. Metraże mieszkań 2-pokojowych zaczynają się od 35 mkw, a 3-pokojowych od 50 mkw. 

 

Serdecznie zapraszamy do Biura Sprzedaży przy ul. Tęczowy Las 5 lok. 1. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę będziemy otwarci od 10.00 do 16.00

Zapytaj o mieszkanie

Oświadczam, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności Polnord SA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polnord S.A. z siedzibą w Warszawie lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A. moich danych osobowych podanych w treści formularza kontaktowego w tym danych kontaktowych w celu nawiązania ze mną kontaktu i przedstawienia mi informacji handlowej na temat mieszkania, które mnie interesuje lub innej oferty Polnord S.A.

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A. informacji handlowej dotyczącej oferowanych mieszkań za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A. marketingu bezpośredniego przy użyciu urządzeń telekomunikacyjnych, w szczególności telefonu, zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

Wyślij wiadomość

Powyższy formularz nie służy do zgłaszania usterek. W celu zgłoszenia usterki prosimy o kontakt wyłącznie w formie pisemnej, na adres: 02-972 Warszawa ul. Branickiego 15.

Wybrane mieszkania
Dodane do porównania 0 Porównaj Ostatnio oglądane mieszkania
Brak ostatnio przeglądanych mieszkań.
Od 19.10 biuro osiedla Wilania Wiktoria Wioletta będzie nieczynne.