Deweloper Roku 2017

Aktualności

Zapraszamy na Dni Wilanowa 7-8 września 2019

2019-09-04
Dni+Wilanowa+-+baner.jpg

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w Dniach Wilanowa 2019. Polnord, jak co roku, będzie patronował wydarzeniu.

W sobotę na uczestników czekają sportowe aktywności na Plaży Wilanów oraz trening z Anną Lewandowską, w niedzielę zaś Bieg Królewski z DEM’ą oraz piknik przy Royal Wilanów. Piknik potrwa od 10.00 do 16.00 – w tym czasie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Czeka na Was sporo upominków oraz nielimitowana wata cukrowa.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia dostępny jest tutaj: https://www.wilanow.pl/5260-dni-wilanowa-2019

Zostaw wiadomość

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz handlowych drogą elektroniczną (w szczególności za pośrednictwem maila ) od Polnord S.A. lub spółek z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie/przedstawianie mi informacji marketingowych oraz handlowych przez telefon przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Administratorem danych osobowych jest Polnord S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Adama Branickiego 15, 02-972 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. Podstawa prawną jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 6 ust. 1 lit. b.

Wyślij wiadomość * pole obowiązkowe
Wybrane mieszkania
Dodane do porównania 0 Porównaj Ostatnio oglądane mieszkania
Brak ostatnio przeglądanych mieszkań.