Deweloper Roku 2017

Aktualności

Targi Mieszkań i Domów I Expo XXI Warszawa

2018-10-04
Targi mieszkań i domów

Już w najbliższy weekend, 6-7 października, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas warszawskich Targów Mieszkań i Domów w EXPO XXI.

W sobotę i niedzielę jesteśmy dla Państwa dostępni na targach w godzinach od 10.00 do 17.00. Na naszym stoisku zaprezentujemy ofertę mieszkań, zlokalizowanych w Warszawie i Ząbkach. Będzie również okazja do obejrzenia naszych inwestycji w technologii Virtual Reality.

 

Do zobaczenia!

 

Stoisko: G1

Centrum Expo XXI

ul. Prądzyńskiego 12/14

Hala nr 4

 

W najbliższą sobotę Biura Sprzedaży inwestycji: Stacja Kazimierz, Osiedle Neptun i Wilania będą zamknięte. Informację o wolnych lokalach mogę Państwo tego dnia uzyskać podczas targów.

Zapytaj o mieszkanie

Oświadczam, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności Polnord SA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polnord S.A. z siedzibą w Warszawie lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A. moich danych osobowych podanych w treści formularza kontaktowego w tym danych kontaktowych w celu nawiązania ze mną kontaktu i przedstawienia mi informacji handlowej na temat mieszkania, które mnie interesuje lub innej oferty Polnord S.A.

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A. informacji handlowej dotyczącej oferowanych mieszkań za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A. marketingu bezpośredniego przy użyciu urządzeń telekomunikacyjnych, w szczególności telefonu, zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

Wyślij wiadomość

Powyższy formularz nie służy do zgłaszania usterek. W celu zgłoszenia usterki prosimy o kontakt wyłącznie w formie pisemnej, na adres: 02-972 Warszawa ul. Branickiego 15.

Wybrane mieszkania
Dodane do porównania 0 Porównaj Ostatnio oglądane mieszkania
Brak ostatnio przeglądanych mieszkań.
Od 19.10 biuro osiedla Wilania Wiktoria Wioletta będzie nieczynne.