Deweloper Roku 2017

Aktualności

Targi Mieszkań i Domów I Expo XXI Warszawa

2018-10-04
Targi mieszkań i domów

Już w najbliższy weekend, 6-7 października, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas warszawskich Targów Mieszkań i Domów w EXPO XXI.

W sobotę i niedzielę jesteśmy dla Państwa dostępni na targach w godzinach od 10.00 do 17.00. Na naszym stoisku zaprezentujemy ofertę mieszkań, zlokalizowanych w Warszawie i Ząbkach. Będzie również okazja do obejrzenia naszych inwestycji w technologii Virtual Reality.

 

Do zobaczenia!

 

Stoisko: G1

Centrum Expo XXI

ul. Prądzyńskiego 12/14

Hala nr 4

 

W najbliższą sobotę Biura Sprzedaży inwestycji: Stacja Kazimierz, Osiedle Neptun i Wilania będą zamknięte. Informację o wolnych lokalach mogę Państwo tego dnia uzyskać podczas targów.

Zostaw wiadomość

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz handlowych drogą elektroniczną (w szczególności za pośrednictwem maila ) od Polnord S.A. lub spółek z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie/przedstawianie mi informacji marketingowych oraz handlowych przez telefon przez Polnord S.A. lub spółki z Grupy Kapitałowej Polnord S.A.

Administratorem danych osobowych jest Polnord S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Adama Branickiego 15, 02-972 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. Podstawa prawną jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 6 ust. 1 lit. b.

Wyślij wiadomość * pole obowiązkowe
Wybrane mieszkania
Dodane do porównania 0 Porównaj Ostatnio oglądane mieszkania
Brak ostatnio przeglądanych mieszkań.